Именные номера > Заказать именной номер в Киеве на машину | Specznak.ua
м. Київ, пр-т В. Лобановського, 150-В Пн-Пт: 8:00-19:00 Сб-Нд: 09:00-17:00 Автономери по всій Україні! Партнерам
Рус Укр
ООО СпецЗнак

Офіційний

Виробник

Державних

Номерних Знаків

Корзина
Швидкий дзвiнок
Корзина

Меню

Mobile menu icon
Автоматична рамка SPY
СПЕЦЗНАК
Розрахуйте вартість іменного номеру
Ціна: UAH
Зображення Додати зображення Зображення +1000 UAH

Точну вартість уточнюйте у оператора КЦ!

Підтверджуючи замовлення, я приймаю умови угоди користувача

именные номер смотреть
Дозволяється:
 • Check markіменний номер повинен мати мінімум 3, максимум - 8 символів;
 • Check markвикористання букв російського, українського та англійського алфавіту, цифри;
 • Check markнаявність додаткового зображення на номері;
 • Check markіменні номери повинні містити мінімум дві букви і можуть включати до 6 цифр.
Забороняється:
 • Uncheck markімітація реєстраційного держномера, наприклад: «ХХ 1111 ВР»;
 • Uncheck markнецензурна лексика;
 • Uncheck markіменний номер не може починатися на 2 букви, які дублюють літеросполуку реєстраційних номерних знаків: АА, АВ, АЕ...;
 • Uncheck markабревіатури, що збігаються з державними органами або службами: BPУ;
 • Uncheck markдодаткове зображення, що повторює діючу державну символіку будь-якої держави.

Іменні номери

Transparent AA sign

Фахівці компанії «Спецзнак» - справжні професіонали, що не дають приводів засумніватися в їх компетенції. Повністю автоматизований цикл виробництва, матеріали тільки високої якості, уважне і ввічливе обслуговування чекає вас при відвідуванні нашої компанії. Для попередньої домовленості, замовляючи дублікати автономерів, радимо скористатися контактами, зазначеними на нашому сайті. Наші представництва розташовані у всіх районах Києва, докладна інформація про адреси також є на сайті. Процедуру оформлення замовлення на дублікат автономера можна провести прямо зараз, в режимі он-лайн.

Autosign example Autosign example Autosign example

Іменні номери

Прагнення відрізнятися, виділятися із загального потоку - природне бажання людини. Автомобілісти люблять прикрашати машини, доповнювати екстер'єр вишуканими аксесуарами. Придбання красивого номера з оригінальними написами, ім'ям дозволено законом України. Така табличка є додатковою, дозволяє вільно переміщатися по території країни, але не дає можливості перетинати кордон. Компанія «Спецзнак» відновлює втрачені іменні номера. Гарантуємо дотримання приписів ДСТУ.

Особливості виготовлення дублікатів

Іменний номер «прив'язується» до власника і транспортного засобу. Ви можете перенести його, пересідаючи на нове авто. Співробітники “Спецзнак” допоможуть Вам отримати дозвіл на бажаний іменний номер, на основі його ви зможете поставити в технічному паспорті відповідну помутку. Ексклюзивна пластина видається в єдиному екземплярі на конкретний регіон. Іменні номери складаються з комбінацій букв, цифр, малюнків. Неприпустимо використання розділових знаків, офіційної державної символіки.


Компанія "Спецзнак" терміново перевірить бажану комбінацію Вашого номера по регіону.


Базові характеристики виробів заводського виробництва:

 • алюмінієва панель;
 • глибоке тиснення символів;
 • покриття, що відбиває світло;
 • голографічний захист;
 • клеймо виробника;
 • реєстраційний код.

Виготовляємо іменні номери всіх зразків для автомобілів та мототехніки. Суворо дотримуємося вимог ДСТУ, контролюємо технічну відповідність, застосовуємо сучасне обладнання. Наносимо обране замовником зображення. Розробляємо макет крутого номера, вартість якого прораховується окремо.

Замовлення онлайн

Цінуємо час клієнтів, тому надаємо можливість замовити іменний номер віддалено. Завантажте копії техпаспорта і посвідчення особи. Адміністратор сайту перевірить інформацію, направить заявку на завод, де надалі буде відбуватися виготовлення красивих номерів. Доставка кур'єрською службою по Києву та Україні. Розрахунок готівковий, безготівковий.

Штампуємо комплект з двох табличок. Хочете купити один іменний номер? Немає проблем. Зверніть увагу: іменні номери виконуються на пластині з металу. Пластмасові реалізуємо в якості сувенірної продукції.

Гарантії, сервіс

Компанія «Спецзнак» має в своєму розпорядженні ліцензії і сертифікати, що підтверджують якість послуг. Іменні номери служитимуть довго, не втративши презентабельного зовнішнього вигляду, якщо зроблені на високотехнологічних верстатах. Вони довговічні, надійні. Дотримання технологій штампування застрахує іменний номер від вицвітання. Програма «2 роки гарантії» демонструє нашу компетентність.

Крутому номеру ідеально підійде автоматична рамка SPY для використання пари номерів одночасно. Це модно, зручно, функціонально. Інновація підкреслить ваш стиль, ціна пристрою цілком демократична.

Виникли питання, коментарі, пропозиції? Терміново потрібні гарні номери? Зв'яжіться з менеджерами, заповнивши поле «Зворотній дзвінок». Передзвонимо в найкоротші терміни!