м. Київ, пр-т В. Лобановського, 150-В Пн-Пт: 8:00-18:00 Сб-Нд: 09:00-17:00 Автономери по всій Україні! Партнерам
Рус Укр
ООО СпецЗнак

Офіційний

Виробник

Державних

Номерних Знаків

Корзина
Швидкий дзвiнок
Корзина

Наш резервний номер телефону +38 067 434 35 87 на випадок зникнення зв'яку. Ми працюємо навіть при відключенні електроенергії ⚡!

Меню

Mobile menu icon

Запитання та відповіді

Запитання та відповіді

Який штраф передбачений за відсутність номерного знака?

Згідно статті 121 Кодексу України про адміністративні порушення, за відсутність номерного знака передбачається штраф у розмірі від 170 до 225 гривень. У разі повторного порушення - від 255 до 510 гривень.

Чи можу я зберегти старі номерні знаки?

Згідно з Національними стандартами України (п. 4.1. ДСТУ 4278: 2012), Постанови Кабінету Міністрів України №1388 від 07.09.1998р. (П. 16, 18); Наказу Міністерства аграрної політики та продовольства України 22.11.2011 N 644 (п. 3.9); Правил SZ виробництва номерних знаків, за транспортним засобом закріплюється певна кількість номерних знаків відповідного стандарту. У власника транспортного засобу може бути тільки 1 комплект автомобільних номерів. Порушення передбачає адміністративну відповідальність згідно ст. 121 КУпАП. Відповідно, старі номерні знаки, після виготовлення нових – підлягають обов'язковій утилізації.

Навіщо вам копії моїх документів?

Згідно із Правилами видачі реєстраційних номерних знаків № 48-НВТ від 28.12.2015 (ТОВ «Спецзнак»): «Номерні знаки можуть замовляти особи, які мають право керувати транспортним засобом, на підставі свідоцтва про реєстрацію транспортного засобу, нотаріально завіреної довіреності та / або інших документів , які не суперечать чинному законодавству України.»

ТОВ «Спецзнак» гарантує непередачу скан-копій Ваших документів третім особам. Документи потрібні для того, щоб не ВИГОТОВИТИ номерні знаки шахраєві – забезпечуючи тим самим Вашу безпеку.

Якщо у мене загублені / вкрадені обидва номерні знаки можу не звертатися в МРЕО?

Відмова від звернення в МРЕО – Ваше право. В цьому випадку необхідно написати відмову від проведення відповідної експертизи, за зразком заяви встановленого зразка.

При втраті / крадіжці номерів чи потрібно звертатися в поліцію?

Якщо вкрали або загублений один номерний знак, звертатися в поліцію і ДАІ, згідно із кримінально-процесуальним Кодексом України – не обов'язково. Звертатися чи ні в поліцію, в цьому випадку, – виключно Ваше право.

Чим будуть відрізняються нові номерні знаки від старих?

Тільки більш високою якістю і знаком (клеймом) заводу-виробника, що знаходиться на зворотній стороні номерного знака. ТОВ «Спецзнак» виготовляє номерні знаки на сертифікованому виробництві, виключно із ЯКІСНОЇ, ЄВРОПЕЙСЬКОЇ сировини і комплектуючих. Вироблені нами номерні знаки відповідають чинним нормативним актам України і державним стандартам, ДСТУ 3650: 1997, ДСТУ 4278: 2006 «Знаки номерні транспортних засобів».

У МРЕВ дешевше?

Звернувшись в поліцію, Ви пройдете повну процедуру відновлення номерних знаків: ідентифікацію, процедуру відмови від порушення кримінальної справи, видачу нових номерів і заміну техпаспорта на транспортний засіб. Час – гроші, а вся процедура може зайняти до 3 тижнів. А "прискорення" буде коштувати від 760 до 3500 гривень.

А обов'язково під'їжджати власнику за техпаспортом?

Підставою для виготовлення номерного (их) знака (ів) є оригінал свідоцтва про реєстрацію транспортного засобу. Тобто, якщо Ви керуєте автомобілем за дорученням, під'їжджати власнику не потрібно. До свідоцтва про реєстрацію автомобіля будуть додаватися Ваші документи – Паспорт або Права.

Чи можна оплатити післяплатою?

Для оформлення замовлення та отримання готових номерних знаків через кур'єрські та поштові служби України, включаючи накладений платіж – необхідно відправити on-line заявку з сайту. Заповнити всі поля заявки і ОБОВ'ЯЗКОВО прикріпити кольорові копії (якісні фото) техпаспорт транспортного засобу (з обох сторін), Права (з обох сторін) або Паспорт громадянина України (1,2 сторінки, а також 11 сторінку, де вказана Ваша реєстрація за місцем проживання ). Після отримання Вашої заявки, в максимально короткий проміжок часу з Вами зв'яжеться наш експерт.