Юридична інформація> захист персональних даних на сайті Specznak.ua
м. Київ, пр-т В. Лобановського, 150-В Пн-Пт: 8:00-19:00 Сб-Нд: 09:00-17:00 Автономери по всій Україні! Партнерам
Рус Укр
ООО СпецЗнак

Офіційний

Виробник

Державних

Номерних Знаків

Корзина
Швидкий дзвiнок
Корзина

Меню

Mobile menu icon

Юридична інформація

Юридична інформація

ПРАВИЛА ВИКОРИСТАННЯ ВЕБ-РЕСУРСА

Застосовуючи веб-ресурс ТОВ «Спецзнак» (далі по тексту SZ) при замовленні автомобільних номерних знаків, Ви погоджуєтесь з Правилами обслуговування, зазначеними в даному документі. Роблячи заявку, використовуючи модулі on-line замовлення, Ви автоматично підтверджуєте Вашу згоду.

Веб-ресурс SZ і розміщена на його сторінках інформація захищені авторськими правами. Використання даного веб-ресурсу і опублікованого контенту допускається виключно в приватних цілях. Будь-яке використання інформаційних матеріалів сайту допускається тільки після попередньої письмової згоди з SZ. Передрук прес-релізів і другої публічної інформації дозволяється за умови посилання на джерело інформації.

ДОКУМЕНТИ

За умови визнання авторських прав, SZ надає право на використання таких матеріалів: огляди, прес-релізи, аналітичні статті. При цьому, виключно для некомерційних цілей, а також при дотриманні гарантій, що контент в цілому або його частини, включаючи графічні об'єкти, не будуть копіюватися на інші комп'ютери та не будуть проводитися будь-які зміни або адаптації в документах, опублікованих на веб-ресурсі SZ. Неналежне використання документів може призвести до цивільної та кримінальної відповідальностей.

Зміст, текстові і графічні об'єкти веб-ресурса SZ захищені законодавством України, їх копіювання в будь-якому вигляді, а також імітація не допустимі.

SZ знімає з себе відповідальність за будь-які прямі, непрямі, фактичні збитки, втрату ділової інформації, тимчасове припинення діяльності, втрачену вигоду, що виникли в результаті неможливості використання веб-ресурсу. Це стосується і тих випадків, коли веб-ресурс SZ був поінформований про неминучість таких втрат. SZ залишає за собою право в будь-який час змінювати або видаляти контент, опублікований на веб-ресурсі.

ПОСИЛАННЯ НА ВЕБ-РЕСУРСИ ПАРТНЕРІВ І ТРЕТІХ ОСІБ

Для зручності використання веб-ресурсу (прийом банківських платежів, послуги поштової або кур'єрської доставки) SZ має право розміщувати на своїх сторінках посилання на сайти партнерів, які є власністю або обслуговуються третіми особами. При переході на такі вузли та їх використанні, Ви повинні ознайомитися і погодитися з правилами користування даними веб-ресурсами до початку користування. Використовуючи веб-ресурс SZ, Ви підтверджуєте і погоджуєтеся з тим, що SZ не здійснює контроль за вмістом таких сайтів і не несе будь-якої відповідальності за зміст публікацій, розміщених на зазначених веб-ресурсах.

НАДАНІ МАТЕРІАЛИ

Відправляючи документи (скан-копії документів), через веб-ресурс SZ, e-mail або будь-який інший електронний канал комунікації, Ви стверджуєте, що: матеріал не містить жодного положення протиправного характеру, що якимось чином порушує законодавство України; перед відправкою будь-яких матеріалів на веб-ресурс SZ докладете всіх можливих зусиль для виявлення та видалення будь-яких шкідливих програм, що руйнують програмний код сайту.

Ви зобов'язуєтеся не подавати позовів до SZ щодо наданих Вами матеріалів та гарантуєте відшкодування збитків у разі, якщо будь-які треті особи пред'являть позов до SZ у зв'язку з наданими Вами документами.

ТОРГОВІ МАРКИ

ТМ «Спецзнак», а також назви продуктів та їх графічне зображення є або можуть бути зареєстрованими торговими марками.

Використання веб-ресурсу, як з точки зору обслуговування приватних осіб, так і авторизованого користувача (підприємця), не повинно розглядатися як пропозиція чи надання будь-якого права на торговельні знаки, без письмового дозволу SZ або третьої особи, яка є власником торговельного знака.

РЕКЛАМНІ АКЦІЇ

SZ в будь-який момент може змінити чи скасувати рекламну акцію без будь-якого сповіщення про це.

ПРО ЗАХИСТ ПЕРСОНАЛЬНИХ ДАНИХ

Згідно із ПДР, затверджених Постановами КМ України № 1306 від 10.10.2001, №1388 від 07.09.1998, Наказу Міністерства аграрної політики та продовольства України №644 від 22.11.2011, а також внутрішніх Правил «Про виробництво номерних знаків» (SZ), нам необхідно отримати від Вас відомості для ідентифікації, які регламентуються внутрішніми процедурами SZ і законодавством: ПІБ, контактний телефон, e-mail, скан-копії техпаспорта (свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу), посвідчення особи.

Коли SZ отримує інформацію про Ваш сеанс роботи або про Вас особисто, ми отримуємо Вашу згоду на обробку Ваших персональних даних з метою забезпечення цивільно-правових відносин у сфері реалізації товару, надання послуг, отримання та здійснення розрахунків. Ви підтверджуєте, що поінформовані про свої права, встановлені Законом України «Про захист персональних даних». Дана згода не вимагає повідомлень про передачу персональних даних третім особам відповідно до норм ст.21 Закону України «Про захист персональних даних» та передбачає отримання інформації про нові послуги, акції та знижки.

Дані можуть використовувати як для Вашого обслуговування, досліджень, так і вдосконалення даного веб-ресурсу і запропонованих послуг ТОВ «Спецзнак».