«Зелені» номерні знаки стають обов’язковими для електричного транспорту
м. Київ, пр-т В. Лобановського, 150-В Пн-Пт: 8:00-19:00 Сб-Нд: 09:00-17:00 Автономери по всій Україні! Партнерам
Рус Укр
ООО СпецЗнак

Офіційний

Виробник

Державних

Номерних Знаків

Корзина
Швидкий дзвiнок
Корзина

Меню

Mobile menu icon
nomerni-znaki-dlya-elektro-sajt-400x275.jpg

«Зелені» номерні знаки стають обов’язковими для електричного транспорту

29.09.2023 08:22

Електротранспорт є екологічно чистим, безшумним та більш безпечним для людей і навколишнього середовища у порівнянні з іншими автомобілями, які забруднюють довкілля шкідливими викидами і парниковими газами. Як свідчить статистика, в Україні стрімко зростає попит на транспортні засоби, що працюють на електриці. Так, з січня по серпень 2023 року українці зареєстрували майже 16 тисяч електромобілів, а їх загальна кількість сягнула 71 тисячі одиниць.

У відповідності до наказу МВС України, для трициклів, квадроциклів, мотоколясок, моторолерів, мотоциклів, мопедів і автомобілів, оснащених електродвигуном замість двигуна внутрішнього згоряння, розроблені спеціальні «зелені номери», які мають унікальні серії. Необхідно зауважити, що на гібридний транспорт зазначена вимога не поширюється.

До моменту запровадження нових норм встановлювати номери з білим фоном та зеленими символами на екомобілі можна було за бажанням. Окрім цього, у випадках зміни транспортного засобу була можливість залишити звичайні номерні знаки у сервісному центрі МВС для платного зберігання з їх подальшою прив’язкою до електричного мотоцикла чи автомобіля.

Поточні редакції законодавчих актів передбачають:

·                   закріплення звичайного номерного знаку (з чорними символами на білому фоні) за автомобілем, на якому встановлено двигун внутрішнього згоряння;

·                   встановлення «зелених» автономерів для електромобілів;

·                   відсутність можливості закріплення звичайного автономеру за електрокаром (за потреби його можна передати у користування чоловіку, дружині, батькам або дітям).

Досвідчені фахівці нашої компанії «Спецзнак» допоможуть за кілька хвилин виготовити дублікати автономерів, якщо у цьому виникне потреба. Доставка номерних знаків, що відповідають державним стандартам, здійснюється по всій Україні.

Поділитися:

Повернутися назад

Акції!