Американські номера для машин, квадратні номерні знаки | Спецзнак
м. Київ, пр-т В. Лобановського, 150-В Пн-Пт: 8:00-19:00 Сб-Нд: 09:00-17:00 Автономери по всій Україні! Партнерам
Рус Укр
ООО СпецЗнак

Офіційний

Виробник

Державних

Номерних Знаків

Корзина
Швидкий дзвiнок
Корзина

Меню

Mobile menu icon
amerikanskijnomer.jpg

Американські номери для машин

17.07.2020 07:21

Виготовлення американських номерів

Деякі автомобілісти стикаються з проблемою кріплення стандартних номерних знаків, тому що місце для них нестандартне, призначене для квадратних номерів Японії або США. Багато умільців користуються нестандартними методами кріплення, проте такий варіант не найкращий, більш того, можна отримати навіть штраф, адже номерний знак просто буде зігнутий.

Щоб не отримати штраф, треба використовувати саме квадратний номерний знак, але в Сервісному центрі МВС його не видають. Рішення в такій ситуації є - достатньо звернутися в компанію «Спецзнак», вам виготовлять американський номер за 5 хвилин.


Законність і особливості американського держ номера

Процедура виготовлення квадратних номерів на території України дозволена, номерний знак розміром 305*155 мм є в ГОСТі. Виготовлення відбувається за всіма правилами. Американські номери будуть виготовлені на алюмінієвій основі, мати захисні голограми та світловідбиваюче покриття.

Оформити заявку зовсім нескладно, це можна зробити по телефону, на сайті або при особистому зверненні. Також необхідно надати копії техпаспорта, водійського посвідчення або паспорта. Примітно те, що американські номери будуть додатковими, тобто основні реєстраційні номери, отримані в Сервісному центрі МВС, вам не доведеться здавати.


Номери для інших країн

Наша компанія займається виготовленням номерних знаків не тільки для жителів України, але ще і для зарубіжних клієнтів. Ви можете бути впевнені, що все буде виконано в повній відповідності з вимогами діючих стандартів в рідній країні.

Замовити доставку можна за допомогою кур'єрської служби. Для зручності клієнтів пропонується кілька способів оплати замовлення, ознайомитися з ними можна на сайті у відповідному розділі.

Поділитися:

Повернутися назад

Акції!