Рамки під номери з нанесенням реклами | Спецзнак
м. Київ, пр-т В. Лобановського, 150-В Пн-Пт: 8:00-19:00 Сб-Нд: 09:00-17:00 Автономери по всій Україні! Партнерам
Рус Укр
ООО СпецЗнак

Офіційний

Виробник

Державних

Номерних Знаків

Корзина
Швидкий дзвiнок
Корзина

Меню

Mobile menu icon
ramkipechat

Автомобільні рамки з логотипом

29.10.2021 12:00

Рамка для автомобільного номера виконана з пластику, куди вставляється сам номерний знак, і виключає його випадання при русі транспортного засобу. Рамки можуть бути різних форм і розмірів: наприклад, для стандартних номерних знаків розмір 520х112мм або для квадратних номерів американського стандарту розмір 305х155 мм.


У процесі виготовлення можуть використовуватись різні матеріали, як пластик, так і метал.


Реклама є невід'ємною та найважливішою складовою будь-якого виду бізнесу, здатна вплинути на його подальший розвиток. За допомогою рамки для номерного знака можна рекламувати свою фірму або організацію, соціальну мережу, вказати номери вайбер або телеграм, а постійне переміщення автомобіля дозволить завжди залишатися на увазі у багатьох людей, різних містах і навіть країнах, які, в перспективі, можуть стати клієнтами або партнерами у майбутньому. Дійсність такої нехитрої реклами дуже висока і покаже позитивний результат.


Для оформлення замовлення на рамку для автомобільного номера всього лише потрібно зателефонувати, наші менеджери оперативно відреагують і дадуть відповіді на всі питання, що цікавлять Вас, а фахівці безкоштовно можуть створити макет рамок, для наочності їх зовнішнього вигляду.Поділитися:

Повернутися назад

Акції!