Бронювання номерних автознаків онлайн стає все більш популярним
м. Київ, пр-т В. Лобановського, 150-В Пн-Пт: 8:00-19:00 Сб-Нд: 09:00-17:00 Автономери по всій Україні! Партнерам
Рус Укр
ООО СпецЗнак

Офіційний

Виробник

Державних

Номерних Знаків

Корзина
Швидкий дзвiнок
Корзина

Меню

Mobile menu icon
yak-zabronyuvati-nomerni-znaki-1024x716.jpg

Бронювання номерних автознаків онлайн стає все більш популярним

18.08.2023 07:41

Протягом першого тижня з моменту запровадження інтернет-послуги бронювання автономерів, яка надається сервісними центрами МВС, нею скористалося майже півтори тисячі власників транспортних засобів. Таким чином, з серпня 2023 року у громадян Україні з’явилась можливість користуватися одразу двома онлайн-сервісами Електронного кабінету водія, пов’язаних з номерними знаками.

За допомогою першого сервісу можна обрати (забронювати) вільний автознак для транспортного засобу з переліку, який пропонує регіональний СЦ МВС, ще до моменту його особистого відвідування. Інший сервіс, що також працює у режимі онлайн, приймає замовлення на виготовлення індивідуальних автономерів, які додаються до стандартних номерних знаків.

Особливості бронювання визначених цифро-буквених комбінацій

У Електронному кабінеті водія можна попередньо ознайомитися з інформацією щодо наявності вільних комбінацій літер та цифр у СЦ МВС та оформити 10-денну бронь, сплативши за неї у режимі онлайн. Необхідно зазначити, що цифрова послуга доступна лише тим водіям, які протягом останніх 10 років хоча б одного разу зверталися до сервісних центрів з метою реєстрації транспортних засобів або отримання посвідчення водія нового зразка.

В іншому випадку у електронному реєстрі МВС буде відсутня інформація про водія, тому й сервіси будуть недоступними. Щоб усунути цю незручність, достатньо скористатися офлайн-послугою отримання держзнаку на автомобіль або здійснити обмін старого водійського посвідчення на нове.

Незалежно від того, якою кількістю транспортних засобів володіє особа, що прагне забронювати номер для автомобіля, одночасно можливо оформити лише одну бронь. Наступне бронювання стане доступним після завершення процедури отримання автознаку шляхом особистого візиту до СЦ МВС.

Ціни та умови

Особливості оплати:

·                   стандартна плата за послугу становить 360 грн;

·                   якщо потрібна ексклюзивна (платна) комбінація цифр, доведеться сплатити 4800-36000 грн;

·                   за кожну добу зберігання (але не більше 10 діб) стягується ще 10,80 грн;

·                   виготовлення пари металевих номерних автознаків – близько 300 грн;

·                   адміністративна послуга реєстрації або перереєстрації транспортного засобу в СЦ МВС – 200 грн;

·                   виготовлення бланку свідоцтва про реєстрацію ТЗ (оплата не потрібна лише при отриманні цифрового свідоцтва) – 405 грн;

·                   комісія – розмір залежить банку.

Що відбувається після 10 діб бронювання?

Якщо час, протягом якого діяла бронь, сплинув, а власник авто не скористався послугою, номерний знак повертається до загального переліку і стає доступним для бронювання всім користувачам сервісу. Окрім цього, є можливість відмовитися від броні та повернути кошти, не чекаючи 10 діб, шляхом звернення до регіонального СЦ МВС (потрібно подати відповідну заяву з квитанцією та копією паспорта). Важлива особливість бронювання автознаку полягає у тому, що воно недоступне співвласникам автомобіля.

Сервісні центри МВС здійснюють консультаційну підтримку та надають відповіді на всі питання стосовно профільних послуг. Також багато корисної інформації розміщено на офіційному сайті Головного сервісного центру МВС. Фахівці нашої компанії «Спецзнак» здійснюють швидке виготовлення автономерів для будь-яких транспортних засобів. Автономери виготовляються за кілька хвилин і оперативно доставляються по Києву та Україні.

Поділитися:

Повернутися назад

Акції!