Голограма на автомобільних номерах
м. Київ, пр-т В. Лобановського, 150-В Пн-Пт: 8:00-19:00 Сб-Нд: 09:00-17:00 Автономери по всій Україні! Партнерам
Рус Укр
ООО СпецЗнак

Офіційний

Виробник

Державних

Номерних Знаків

Корзина
Швидкий дзвiнок
Корзина

Меню

Mobile menu icon

Голограма на автомобільних номерах

11.04.2023 06:52


Голограма на автономерах є обов’язковим елементом, передбаченим законодавством. При використанні дублікатів номерів необхідно переконатися, що вони відповідають вимогам ДСТУ. В іншому випадку виникають підстави для накладання штрафів. Для уникнення непорозумінь з представниками МРЕО, поліції та інших офіційних установ замовити дублікати номерних знаків автомобілів, мотоциклів та інших транспортних засобів можна у нас на сайті.

 

Перевірка голограми на автомобільних номерах

 

Наявність голограми (водяного знаку) вказує на те, що номер (дублікат) не є підробкою і може експлуатуватися разом з транспортним засобом. Для того, щоб переконатися у наявності голограми встановленого зразка, достатньо поглянути на номерний знак під кутом 30 градусів без використання будь-яких спеціальних засобів. Якщо з першого разу розпізнати голограму не вдається, можна повернутися спиною до джерела світла і повільно повертати номерний знак. На його лицьовому боці стануть помітні голограми, що утворюють 2 горизонтальних лінії, розташовані на відстані 10 см одна від одної. Перетинання голограмних елементів з цифрами або буквами не є порушенням діючих стандартів.

 

Необхідні документи

 

Для замовлення дублікатів номерів з голограмами достатньо цивільного паспорта або водійського посвідчення та техпаспорта (на автомобіль, мотоцикл або інший транспортний засіб). Виготовлення автономера, захищеного голограмою, здійснюється з використанням новітнього сертифікованого європейського обладнання і потребує мінімуму часу – лише 5 хвилин. Усі номерні знаки відповідають вимогам ГОСТ 3650:1997, ДСТУ 4278:2006.

 

Ціна та оплата

 

Вартість виготовлення дублікату автомобільного номера з голограмою залежить від його типу. З повним переліком автономерів, доступних для замовлення, можна ознайомитися у нашому каталозі. Номерні знаки з голограмами доставляються у максимально стислі терміни кур’єрськими, поштовими службами або транспортними компаніями. Оплата здійснюється готівкою, банківською картою або з використанням безготівкового розрахунку. На всі автономери, виготовлені компанією «Спецзнак», надається дворічна гарантія.

Поділитися:

Повернутися назад

Акції!