Іменні номери в Україні - скільки коштують і як отримати
м. Київ, пр-т В. Лобановського, 150-В Пн-Пт: 8:00-19:00 Сб-Нд: 09:00-17:00 Автономери по всій Україні! Партнерам
Рус Укр
ООО СпецЗнак

Офіційний

Виробник

Державних

Номерних Знаків

Корзина
Швидкий дзвiнок
Корзина

Меню

Mobile menu icon
imennye

Іменні номери на авто, як їх замовити?

24.11.2020 15:04

Кожен автовласник хоче на свій автомобіль запам'ятовуючий - індивідуальний номер. Якщо вам не пощастило отримати номер з «красивою» комбінацією, ви можете замовити іменний номерний знак. Процедура ця - абсолютно легальна. З такими номерами можна спокійно їздити.


Автовласники України можуть офіційно придбати на своє авто красивий, особистий номер (ДСТУ 4278:2006). Він може складатися з букв кирилиці (український і російський алфавіт), латиниці і містити цифри. Підійде будь-яка комбінація з цих символів, яка не суперечитиме правилам. Ось такі номерні знаки, зроблені в порядку індивідуального замовлення, і називаються іменними номерами.


Компанія «Спецзнак», абсолютно офіційно виготовить такі номери і візьме на себе процедуру закріплення їх за автовласником. На процедуру відводиться зазвичай близько 1 місяця. По закінченні цього терміну клієнт отримує дозвільний лист, в якому буде прописано, що цей іменний номер закріплюється за ним і його особистим автомобілем. Комплект номерів видається на руки. З цим усім щасливий автовласник повинен відвідати Сервісний Центр МВС і замінити свій техпаспорт, в який вноситься обліковий запис про новий номер.


Номери закріплюються за автовласником без терміну давності, але, якщо виникне необхідність, їх легко можна переоформити на іншу людину або автомашину. Для цього проводиться процедура переоформлення (перезакріплення).


Індивідуальні номерні знаки є додатковими, возити в машині основні держ номера (на всякий випадок) не потрібно. Вони будуть потрібні тільки при перетині кордону держави.


У кожній області іменні номери будуть унікальними. Навіть якщо співпадуть букви і цифри, то цифровий код області буде все одно різний. Таким чином, номери ніколи не повторяться.


Як замовити іменні номери?

Щоб замовити свій особистий, індивідуальний номер, досить зробити дзвінок в нашу компанію «Спецзнак», або онлайн заповнити форму замовлення на нашому сайті https://specznak.ua/ua/personal-numbers. Нам потрібно перевірити, чи не зайнятий необхідний номер у вашій області. Далі, після отримання вашої оплати ми створюємо макет номера, погоджуємо його з вами і запускаємо у виробництво. Залишиться тільки вирішити питання доставки: поштою, кур'єром або ви заберете їх особисто.


  • Абсолютно офіційні, тому що наша компанія «Спецзнак» ліцензована. Є сертифікати відповідності ДСТУ 3650-2004 та ДСТУ 3650-2012 на виробництво;
  • Високоякісні, тому що при виготовленні ми використовуємо європейські, дорогі матеріали;
  • Випускаються з дворічною гарантією.


Щоб виготовити номерні знаки на пластини наносяться захисні голограми. Їх можна розглянути під кутом 30 градусів, остерігайтеся підробок!


Звертаючись в надійну компанію, таку як «Спецзнак», ви будете впевнені в законності виготовлення державних номерів. На наші автономери дається гарантія і ми відповідаємо за якість.

Поділитися:

Повернутися назад

Акції!