м. Київ, пр-т В. Лобановського, 150-В Пн-Пт: 8:00-18:00 Сб-Нд: 09:00-17:00 Автономери по всій Україні! Партнерам
Рус Укр
ООО СпецЗнак

Офіційний

Виробник

Державних

Номерних Знаків

Корзина
Швидкий дзвiнок
Корзина

Наш резервний номер телефону +38 067 434 35 87 на випадок зникнення зв'яку. Ми працюємо навіть при відключенні електроенергії ⚡!

Меню

Mobile menu icon
dublikatnomera

Наскільки законне виготовлення дублікатів номерних знаків?

21.09.2020 12:03

Виготовляються дублікати номерних знаків у випадках, коли вони загублені, не читаються, пошкоджені, в загальному, їх потрібно відновити. Механічне пошкодження може з'явитися внаслідок ДТП, а також під впливом часу і інших причин. Найпоширеніше замовлення на виготовлення дубліката - це крадіжка держномера або його втрата.


Якщо загубився або був вкрадений один номерний знак, то можна не звертатися в поліцію. У разі, коли ви втратили два автономера, туди йти доведеться. Там видається довідка, з якою ви звертаєтеся до Сервісного центру МВС, і вам призначається процедура заміни автономерів. Процедура, прямо скажемо, витратна по грошах і часу. Колишній номер вам ніхто не відновить, тому що техпаспорт буде змінюватися і, відповідно, будуть присвоюватися нові номери. Звернувшись до нас, ви уникнете всіх цих ситуацій.


Ви віддаєте нам копію техпаспорта на автомобіль, копію прав або паспорта, довідку з поліції, якщо пропали обидва номери. Термін виготовлення дублікатів номерних знаків - 5 хвилин.


Дублікати, виготовлені нами:

  • Абсолютно офіційні, тому що наша компанія «Спецзнак» ліцензована. Є сертифікати відповідності ДСТУ 3650-2004 та ДСТУ 3650-2012 на все виробництво;
  • Високоякісні, тому що при виготовленні ми використовуємо європейські, дорогі матеріали;
  • Випускаються з дворічною гарантією.


Щоб виготовити номерні знаки на пластини наносяться захисні голограми. Їх можна розглянути під кутом 30 градусів. Потім літерні і цифрові символи, видавлюються під пресом.

Захисні голограми застосовуються для захисту державних номерів від підробки. Додаткова міра захисту від фальсифікації - це нанесення штампу заводу, який виготовив номерні знаки.

Звертаючись в надійну компанію, таку як «Спецзнак», ви будете впевнені в законності виготовлення державних номерів. На наші номера дається гарантія і ми відповідаємо за якість.

Поділитися:

Повернутися назад

Акції!

Американські номери - найкраща пропозиція!

Американські номери за супер ціною тільки до 15 квітня 2022 року!

читати далі

Поділитися:

Вигідна пропозиція для Вас!

Акційна пропозиція на номерні знаки триватиме до 15 квітня 2022 року. Поспішайте, кількість товару обмежена!

читати далі

Поділитися:

СПЕЦІАЛЬНА ПРОПОЗИЦІЯ на номери для електромобілів

Акція триватиме до 15 квітня 2022 року. Поспішайте, кількість товару обмежена!

читати далі

Поділитися: