Голограми на номерных знаках, захисні елементи автономера | Specznak
м. Київ, пр-т В. Лобановського, 150-В Пн-Пт: 8:00-19:00 Сб-Нд: 09:00-17:00 Автономери по всій Україні! Партнерам
Рус Укр
ООО СпецЗнак

Офіційний

Виробник

Державних

Номерних Знаків

Корзина
Швидкий дзвiнок
Корзина

Меню

Mobile menu icon
nomerasgologrammoj

Як помітити голограми на номерних знаках

25.08.2020 12:18

Голограми на номерних знаках

Виробництво дублікатів номерних знаків - сьогодні дуже популярна послуга серед автовласників. Замовляючи в тій чи іншій компанії дублікат автономера, важливо пам'ятати, що він повинен містити всі захисні елементи. Тільки так можна уникнути придбання підробленого виробу. Відповідно до ДСТУ, на номері автомобіля в якості базового елементу захисту повинна бути ​​голографічна символіка.


У число захисних елементів входять:

- штамп компанії-виробника;

- світловідбиваючий шар;

- голограми.


Якщо з першими двома компонентами все ясно, то з третім можливі проблеми. Часто побачити ці елементи не вдається.

Якісно зроблений дублікат містить голограми - обов'язковий елемент захисту від підробок. Виняток становлять лише номерні знаки, видані ще в епоху СРСР. Тоді нанесення голографічних захисних елементів не практикувалося.


Особливості нанесення голограми на номерах

Нанесені на номерні знаки голограми мають характерну особливість - вони стають видимими тільки під кутом 30º. Бувають випадки, коли автовласники не можуть побачити дані елементи на отриманому дублікаті автономера. Вони розглядають його біля вікна, під лампою або навіть при ультрафіолетовому освітленні. Всі ці спроби помилкові, і здатні змусити людину сумніватися в автентичності дубліката номерного знака. Насправді поглянути на нього слід так, ніби він встановлений на автомобілі.


Голограму неважко помітити, якщо взяти номерний знак в руки перед собою, стати спиною до джерела освітлення. Верхню частину слід повільно обертати на себе, поки захисні елементи не стануть видимими.

Захисні голограми в дві лінії з проміжком 10 см по горизонталі на лицьовій стороні номерного знака. Частково мітки можуть перетинатися з буквами або цифрами.


Як уникнути придбання підробленого дубліката номерного знака?

Діяльність виробників номерних знаків легальна і відповідає всім вимогам чинного законодавства. Щоб не отримати підробку, перш ніж зробити замовлення, слід запитати у компанії-виробника дозвільний сертифікат. Важливо пам'ятати, що установка і використання підроблених номерних знаків карається штрафом.


Компанія "Спецзнак" гарантує відповідність встановленим вимогам і стандартам. При виробництві номерних знаків враховуються всі необхідні параметри, що виключає ймовірність підробки. Ми надаємо своїм клієнтам тільки якісну продукцію. Такий підхід виключає будь-які непорозуміння та проблеми зі співробітниками правоохоронних органів.

Поділитися:

Повернутися назад

Акції!