Яким чином зафіксувати автономер?
м. Київ, пр-т В. Лобановського, 150-В Пн-Пт: 8:00-19:00 Сб-Нд: 09:00-17:00 Автономери по всій Україні! Партнерам
Рус Укр
ООО СпецЗнак

Офіційний

Виробник

Державних

Номерних Знаків

Корзина
Швидкий дзвiнок
Корзина

Меню

Mobile menu icon

Яким чином слід встановлювати автономери на транспортний засіб?

11.10.2021 14:49

Автономери на свій автомобіль власнику потрібно встановити, якщо номерні знаки колишнього зразка змінюються на новий зразок, також якщо людина купує іншу машину. В цьому випадку потрібно дотримуватися норм, встановлених для монтажу автономерів.

 

Майте на увазі, якщо автономерів на транспортному засобі немає, то автовласника чекає штраф, його не скасовує і те, що втрата номерів сталася випадково. Внаслідок цього необхідно міцно кріпити автономер на машину, щоб їх втрата виявилася неможлива.

 

Яким чином зафіксувати автономер?

При кріпленні автономерів на машину потрібно брати до уваги цілий ряд нюансів. Зокрема, потрібно знати правила:

Автономери повинні добре читатися;

• Номерні знаки не можуть заходити за габаритні розміри транспортного засобу;

• Авто номера не можуть бути закриті іншими елементами;

• Вони повинні займати таке положення, щоб не закривати світло фар.

На транспортних засобах, що випускаються в наші дні, існують точки, на які кріплять автономери. У машин, вироблених давно, подібні елементи можуть бути відсутніми, але і на них потрібно  встановлювати авто номери без дотримання вимог.

 

Якщо власника транспортного засобу з тієї чи іншої причини не влаштовує рамка, виконана з пластику, то йому доступний антивандальний варіант. Найчастіше на автомобілі встановлюють чорні рамки для номерів. Це непомітний і солідний колір, завдяки чому виникає чіткий контраст між забарвленням бампера і числовими символами на автономері.

 

Особливо привабливо виглядає хромована номерна рамка. Вона годиться не для всіх випадків, наприклад, якщо кузов транспортного засобу оброблений глянцевою плівкою. Важливо, щоб всі елементи гармоніювали.

 

Крім того, необхідно враховувати, що не допускається розміщувати автономери під лобовим склом, щоб зберегти їх від розкрадання або від попадання на них бруду.

 

Поділитися:

Повернутися назад

Акції!