Втрата, крадіжка автономерів. Що робити, який штраф? Компанія Спецзнак
м. Київ, пр-т В. Лобановського, 150-В Пн-Пт: 8:00-19:00 Сб-Нд: 09:00-17:00 Автономери по всій Україні! Партнерам
Рус Укр
ООО СпецЗнак

Офіційний

Виробник

Державних

Номерних Знаків

Корзина
Швидкий дзвiнок
Корзина

Меню

Mobile menu icon
shtrafavtonomera

Який штраф для водіїв, у яких на автомобілі немає автономерів?

14.01.2021 15:46

Номерний знак на авто являє собою набір символів, який носить унікальний характер, відрізняючи дане авто від всіх інших. Він присвоюється певному транспортному засобу в Сервісному центрі МВС в момент його реєстрації. Прийнято, щоб номерний знак був присутній як спереду, так і ззаду авто. Зі стандартними автономерами існують також транзитні, додатково передбачені номери для цілого ряду підрозділів, включаючи електромобілі та поліцію.

Санкції за відсутність автономерів визначені в КУпАП, а саме в статті 121, частина 6. Перший раз автовласникові потрібно буде заплатити 170 гривень, а в повторному випадку - 255 гривень, також може бути винесено рішення про громадські роботи тривалістю від 30 до 40 годин з вилученням транспортного засобу.


В яких випадках допускається переміщатися на автомобілі, на якому відсутній номерний знак?

 Пересування на автомобілі без автономерів не допускається! Не виключено, що водія, який їде таким чином, поліція просто не помітить, але це буде щастя, яке дозволить уникнути штрафу.

Номерні знаки можуть вкрасти, як вчинити в цьому випадку?


 Рекомендація: якщо автономери вкрали, потрібно оформити в Нацполіціі документ про їх крадіжку.


 У Сервісному центрі співробітники здійснять перереєстрацію автомобіля, а потім нададуть нові номерні знаки, а також свідоцтво про реєстрацію. Попередньо необхідно, щоб транспортний засіб оглянув фахівець. Так як техпаспорт автомобіля буде замінений, відновлення колишнього номера не станеться. В результаті нададуть нові номери. Якщо ви звернетеся в нашу компанію, то подібного не трапиться. Ми виготовимо вам дублікат автономера за 5 хвилин.


 Компанія «Спецзнак» здійснює виготовлення автономерів в офіційному порядку. Ми володіємо необхідними ліцензіями, отримані сертифікати відповідності ДСТУ.

Зверніться до нас і оформіть заявку за допомогою нашого співробітника.

 Ви можете отримати номерні знаки на авто в будь-якому з наших офісів, також можете замовити кур'єрську доставку.

Поділитися:

Повернутися назад

Акції!