Квадратні номери на автомобіль | Спецзнак
м. Київ, пр-т В. Лобановського, 150-В Пн-Пт: 8:00-19:00 Сб-Нд: 09:00-17:00 Автономери по всій Україні! Партнерам
Рус Укр
ООО СпецЗнак

Офіційний

Виробник

Державних

Номерних Знаків

Корзина
Швидкий дзвiнок
Корзина

Меню

Mobile menu icon
americacar

Нестандартне кріплення номерного знаку. Що робити?

03.12.2021 13:38

Власники американських автомобілів часто не здогадуються, як вирішити проблему з нестандартним кріпленням для автономеру. Але ж керування транспортним засобом без реєстраційного знака заборонено законом, причому покарання може дійти до позбавлення водійських прав. Уникнути подібних проблем можна замовивши номерний знак квадратного формату. Така табличка буде відповідати встановленим законодавством стандарту України та впишеться в зовнішній вигляд транспортного засобу.

Американський номер додатковий, тому основні реєстраційні номери в автомобілі можуть бути відсутніми, возити з собою їх не потрібно.

Для виготовлення пластин використовується також алюмінієва основа, що і для стандартних номерів. Нанесення реєстраційних знаків відбувається шляхом витиснення їх під пресом. Обов'язкові голограми і світловідбиваючий фон також наносяться спеціалізованою технікою. Такі автономери не іржавіють.

Компанія «Спецзнак» також виготовляє:

- Американські номери для електромобілів;

- Іменні номери з нестандартним кріпленням;

- Іноземні номерні знаки (будь-якої країни);

- Сувенірні квадратні номери.

Щоб американський автономер виглядав естетично, краще використовувати таблички того ж розміру, що і кріплення на транспортному засобі. На автомобілях, зібраних для продажу на японському, арабському або американському ринку, кріплення під номерний знак має квадратну форму. Автовласник може замовити квадратний автономер формату 305х155 мм, він ідеально впишеться в посадочне місце і буде відповідати ГОСТу України.

Зроблений на замовлення американський номер стане вдалим рішенням. Виготовлення займе 5 хвилин, а акуратний зовнішній вигляд порадує око автовласника.

Поділитися:

Повернутися назад

Акції!