Нові автомобільні номери вже в Україні
м. Київ, пр-т В. Лобановського, 150-В Пн-Пт: 8:00-19:00 Сб-Нд: 09:00-17:00 Автономери по всій Україні! Партнерам
Рус Укр
ООО СпецЗнак

Офіційний

Виробник

Державних

Номерних Знаків

Корзина
Швидкий дзвiнок
Корзина

Меню

Mobile menu icon
927841-v-ukrayini-zyavlyayutsya-novi-avtonomeri-yak-budut-poznachati-regioni.jpeg

Нові автомобільні номери вже в Україні

31.03.2023 06:24

Звичні всім автолюбителям номери авто поступово замінюються на нові. Насамперед це стосується тих власників автомобілів, які оформляли автономери в онлайн режимі або замовляли їх через офіційний додаток для мобільних пристроїв Дія.

Що змінилося

Відтепер на таких номерах не буде знайомих нам літерних позначень типу ВЕ, АА або ВН та ВС, які відповідали кодуванню певного регіону чи області. Замість цих позначень водії отримуватимуть нове поєднання латинських літер.

Усього вводиться чотири види нових поєднань, які вказують на той чи інший спосіб реєстрації та оформлення номерів, обраний автовласником:

• ED, DC — номер із цим кодуванням видається водієві, який зареєстрував або переоформив автомобіль в онлайн режимі, використовуючи вхід до свого електронного кабінету;

• DI, PD — це кодування буде на автомобільних номерах, які оформили через мобільний додаток Дія.

Вищезазначені кодування будуть перед основними цифрами номерного знака. Крім того, нові номери буде також позбавлено позначення коду області України.

Спрощення процедури зберігання

Сервісні центри МВС одночасно з виходом нових номерів повідомили про спрощення процедури тимчасового зберігання автомобільних ідентифікаторів. Відтепер кожен водій має змогу пролонгувати період зберігання автомобільного номера свого авто, сплативши за цю послугу в онлайн режимі.

До цього моменту автовласники були змушені особисто записатися на приймання та відвідати відповідний сервісний центр для продовження послуги зберігання. Повідомляється також і про те, що поки в країні діє режим воєнного стану, автономери на платному зберіганні не утилізуватимуться.

Поділитися:

Повернутися назад

Акції!