Нові правила видачі номерних знаків в Україні | Спецзнак
м. Київ, пр-т В. Лобановського, 150-В Пн-Пт: 8:00-19:00 Сб-Нд: 09:00-17:00 Автономери по всій Україні! Партнерам
Рус Укр
ООО СпецЗнак

Офіційний

Виробник

Державних

Номерних Знаків

Корзина
Швидкий дзвiнок
Корзина

Меню

Mobile menu icon
vydachanomernyhznakov

Нові правила видачі номерних знаків в Україні

29.03.2021 10:12

Починаючи з березня 2021 року в Україні змінилися правила видачі автомобільних номерів. Наказ МВС України №166 встановив новий порядок видачі державних номерних знаків. Згідно з наказом, їх видача тепер "прив'язана" до тієї області, де зареєстрований автомобіль, а не до місця прописки автовласника.


Головна відмінність в порядку видачі номерів розширило права громадян і узаконило можливість отримання номера незалежно від фактичної прописки господаря автомобіля.


Згідно з нововведенням, тепер не має значення, де прописаний автовласник. Жителі Одеси і Харкова, наприклад, зможуть безперешкодно отримати «київський» номер. Для цього достатньо, щоб транспортний засіб було зареєстровано в київському сервісному центрі МВС.


Згідно з новим законом змінилось трактування адміністративно-господарської приналежності автомобіля. Тепер саме місце реєстрації автомобіля (або його перереєстрації) матиме значення.


Подібне нововведення зрівнює в правах жителів усіх регіонів, які мріють мати «гарні» номери. Будь-який громадянин України тепер має можливість отримати автомобільний номер в місті, де зареєстрований автомобіль.


Єдине уточнення, яке МВС виділило окремим рядком, стосується номерних знаків, які перебувають в сервісному центрі на зберіганні: нові правила на них не поширюються.


Міністерство дало пояснення щодо причин, що викликали необхідність в прийнятті нових правилах видачі державних номерних знаків. Вжиті заходи дозволять значно заощадити фінансові та трудові ресурси на їх виробництво, скоротять витрати на доставку і зберігання номерів в сервісних службах інших областей.

Поділитися:

Повернутися назад

Акції!