Персональні українські автономери з символами Z і V офіційно заборонені
м. Київ, пр-т В. Лобановського, 150-В Пн-Пт: 8:00-19:00 Сб-Нд: 09:00-17:00 Автономери по всій Україні! Партнерам
Рус Укр
ООО СпецЗнак

Офіційний

Виробник

Державних

Номерних Знаків

Корзина
Швидкий дзвiнок
Корзина

Меню

Mobile menu icon
7resurs-2-4x-1024x705.jpg

Персональні українські автономери з символами Z і V офіційно заборонені

09.05.2023 07:08

Кабмін своєю постановою №361 від 21 квітня 2023 року затвердив зміни до постанови КМУ №1081 від 11 липня 2000 року. Документ ввів у дію заборону на замовлення і виготовлення номерних знаків, на яких зображено символіку комунізму, тоталітарних режимів, а також вторгнення Росії в Україну (емблеми російських державних органів, збройних сил РФ та їх підрозділів – ракетних, повітряно-космічних сил, ВМФ та сухопутних військ).

 

Зокрема, під заборону потрапили літери "Z" і "V", які символізують підтримку агресії Росії проти України. Їх не можна використовувати ні окремо, ні у якості заміни символів "З", "С", "В" та "Ф" у словах. Виключення становлять номерні знаки для електромобілів. Раніше у якості альтернативи в них можна було використовувати букву "Y", яка читається як "У" (Україна). Відповідну інформацію оприлюднив Головний сервісний центр МВС.

 

Парламент Молдови затвердив аналогічне рішення, підтримавши поправки до закону щодо заборони публічного використання символіки Росії, яка прославляє військові злочини або війну (літер "V", "Z", а також георгіївської стрічки).

Поділитися:

Повернутися назад

Акції!