ВИГОТОВЛЕННЯ СТАРИХ ЧОРНИХ АВТОМОБІЛЬНИХ НОМЕРІВ СРСР | КУПИТИ РАДЯНСЬКІ НОМЕРНІ ЗНАКИ
м. Київ, пр-т В. Лобановського, 150-В Пн-Пт: 8:00-19:00 Сб-Нд: 09:00-17:00 Автономери по всій Україні! Партнерам
Рус Укр
ООО СпецЗнак

Офіційний

Виробник

Державних

Номерних Знаків

Корзина
Швидкий дзвiнок
Корзина

Меню

Mobile menu icon
retronomera

Чорні ретро номера СРСР

10.09.2020 11:17

Номерні знаки автомобільного транспорту радянського часу зняті з виробництва. Не випускаються і не реєструються державними органами. Але ось заборони на їх виготовлення - немає. Цим і займається компанія «Спецзнак», що має відповідну ліцензію.


Точні копії номерних знаків СРСР придбали стійку популярність серед автомобілістів, і ось з яких причин. Якщо для одних - це ностальгія за минулим часом, для інших сувора необхідність вимог для ретро-авто, для третіх - це можливість виділитися в натовпі автолюбителів незвичайним і не витратним способом.


Реєстраційні радянські номерні знаки за період свого існування змінювали не раз і форму, і колір, і розмір. Вони були:

  • На білому тлі - чорні букви і цифри;
  • На чорному тлі - білі букви і цифри;
  • На жовтому тлі - чорні букви і цифри.


Нами виготовляються рідкісні та раритетні види номерних знаків СРСР. У точній відповідності зі стандартами ДСТУ, а це - №3207-58, №3207-65, №3207-46. Робимо номера жовтого і чорного кольору, реєстрація яких велася з 1946 по 1981 р, на машини, причепи та мотоцикли.


Автономери виготовляються з алюмінієвої заготовки потрібного розміру.


Дотримуємось розмірів радянських знаків. Номер спереду - 465х112 мм, ззаду він квадратної форми - 290x170 мм. Номер для мотоцикла - 208x135 мм.


Зовнішній вигляд копій абсолютно ідентичний радянським номерам, але при цьому будуть і відрізнятися (за вимогами ДСТУ). Вони не випускаються і не реєструються державними органами. Виготовляються і використовуються у вигляді дубліката номерного знака або сувенірної продукції. Додати вашому авто дух радянського часу допоможе компанія «Спецзнак». Тут можна замовити або придбати чорні номерні знаки періоду СРСР.

Поділитися:

Повернутися назад

Акції!