Як відновити пошкоджені номерні знаки | Спецзнак
м. Київ, пр-т В. Лобановського, 150-В Пн-Пт: 8:00-19:00 Сб-Нд: 09:00-17:00 Автономери по всій Україні! Партнерам
Рус Укр
ООО СпецЗнак

Офіційний

Виробник

Державних

Номерних Знаків

Корзина
Швидкий дзвiнок
Корзина

Меню

Mobile menu icon
banner2

Самовільне підфарбовування стертого номера. Чекати штрафу?

25.09.2020 12:52

Автономери існують для ідентифікації автотранспортного засобу та його власника. На номерному знаку вказується номер, серія і код області. Ніщо не вічне, фарба на символах може стертися. Номер не читається. Ось в цьому випадку можна відхопити штраф.


Виникають закономірні питання: який нині штраф за не зчитаний номер і чи можна самому підфарбувати його?


Чому фарба на номерах стирається?

По-перше, будь-яка фарба з часом стирається.

По-друге, якщо машина миється неправильно, то нема чого дивуватися. Всі знають, що кузов авто не можна протирати сухою ганчіркою, тому що піщинки і бруд діють як наждачний папір. Всі знають, але номера, буває, протирають саме сухою ганчіркою. На них теж є покриття, яке дряпається і фарба, маленькими частинками починає відвалюватися. Користуйтеся водою або очищувачем для стекол.


Є ентузіасти, які самі стирають фарбу з номера. Роблять вони це для того, щоб уникнути штрафів від вуличних камер спостереження. Немає номера - нікому виписувати штраф. Робити так не можна, хоча б тому, що на дорогах завжди є пости. Вони, то, і випишуть штраф, тільки вже фактично за відсутність номерів.


Що робити якщо номерний знак все-таки стерся?

У разі, якщо номер на автотранспортному засобі частково або повністю не читається, це є адміністративне правопорушення, за це буде виписаний штраф.


Найкраще зробити копію вашого номера. Для цього потрібно звернутися в спеціальні компанії, у яких є ліцензія на даний вид діяльності. Наприклад, ви можете з мінімальними витратами замовити дублікати у компанії «Спецзнак». Компанія ліцензована, має всі необхідні дозволи на виготовлення дублікатів держ номерів. При цьому, номерний знак буде зроблений за всіма вимогами ДСТУ.


Чи можна самовільно підфарбувати автономера?

По суті, номерний знак - це офіційний документ. Наносити на нього якісь коригування строго заборонено. Спотворювати первинні символи теж заборонено. Номери випускаються в суворій відповідності до вимог ДСТУ. Вимоги ці досить лаконічні:

  • Літерні і цифрові символи мають однаковий розмір, висоту і ширину;
  • Наносяться на світловідбиваючий фон;
  • На лицьовій стороні повинна бути захисна голограма.


Якщо у вашому гаражі є всі умови для виконання цих вимог, то можете уявити, що ви Малевич. Спробуйте, пофарбуйте, може ніхто і не помітить. А краще не ризикувати і замовити дублікати номерних знаків у компанії «Спецзнак». Коштує це не дорого, і виготовляються вони швидко.

Поділитися:

Повернутися назад

Акції!