Штрафи за нечитабельні і брудні номери - Спецзнак
м. Київ, пр-т В. Лобановського, 150-В Пн-Пт: 8:00-19:00 Сб-Нд: 09:00-17:00 Автономери по всій Україні! Партнерам
Рус Укр
ООО СпецЗнак

Офіційний

Виробник

Державних

Номерних Знаків

Корзина
Швидкий дзвiнок
Корзина

Меню

Mobile menu icon
grjaznyenomera

Штрафи в Україні за брудні автономери

15.04.2021 12:54

Нещодавно штраф за брудний номер автомобіля набагато перевищив свою суму ніж раніше.


Місяць тому в Україні збільшили суму штрафів. Все це через те, що автомобілісти стали частіше порушувати правила дорожнього руху. А вже сьогодні, збільшили штраф за брудні автомобільні номери. Це тому, що весна, сніг тане, а тим самим на дорогах накопичується бруд. Водії цим користуються і навіть деякі спеціально замазують свій номер, а потім йдуть порушувати правила не боячись того, що камери сфотографують їх.


Насправді навіть в правилах дорожнього руху сказано про те, що водій не має права їздити з брудним номером. Тільки в тому випадку, якщо його не буде видно на відстані далі 20 метрів. Раніше автомобіліст отримував штраф у розмірі 170 грн. Зараз же - 850 грн.


Якщо людину штрафують вдруге з тієї ж причини, сума досягне до 1700 грн. Це набагато вище, ніж раніше - 255 грн. До того ж, автомобіліста можуть відправити на тимчасові роботи або взагалі забрати машину на штраф майданчик.


Якщо ж над номером немає підсвічування, штраф складе не 170 грн (як раніше), а 510 грн.


Щоб ніхто не потрапив в таку неприємну ситуацію, рекомендується придбати ганчірки або щітки, і перед кожною поїздкою ретельно протирати свій державний номер автомобіля.


Поділитися:

Повернутися назад

Акції!