Адресні таблички на будинок | Спецзнак
м. Київ, пр-т В. Лобановського, 150-В Пн-Пт: 8:00-19:00 Сб-Нд: 09:00-17:00 Автономери по всій Україні! Партнерам
Рус Укр
ООО СпецЗнак

Офіційний

Виробник

Державних

Номерних Знаків

Корзина
Швидкий дзвiнок
Корзина

Меню

Mobile menu icon
adress

Табличка з адресою під індивідуальне замовлення

23.11.2021 15:35

Якісна адресна табличка може бути як вказівником, для зручного орієнтування населення, так і елементом реклами різних організацій, і навіть окрасою будинків.

Наша компанія «Спецзнак» займається виготовленням адресних табличок з різних матеріалів: композитного матеріалу, металу та пластику.

Виготовлення адресних табличок здійснюється за допомогою сучасного обладнання, яке розширює можливості для ідеальної чіткості та дизайну. Клієнти нашої компанії «Спецзнак» можуть вибрати індивідуальний дизайн та колір таблички на будівлю. Основними перевагами є:

• Високі параметри стійкості до різних негативних впливів довкілля;

• Гарний дизайн;

• Безліч кольорів на вибір покупця;

• Легкість в установці;

• Довговічність у використанні.

Телефонуйте та оформляйте замовлення на виготовлення адресної таблички на будинок на нашому сайті https://specznak.ua/ua/others/ulichnyie-tablichki! Необхідно зателефонувати за номерами, вказаними на сайті, або залишити заявку, залишивши свій номер телефону для зв'язку. Наші менеджери зателефонують Вам у найкоротші терміни і дадуть відповіді на всі питання. Замовляючи товар у нас, ви отримаєте безкоштовний макет таблички, вигідні ціни, доставку в межах країни, професійне обслуговування та роботу команди спеціалістів, які гарантують якість продукції!

Поділитися:

Повернутися назад

Акції!