Виготовлення номерів для ЗСУ та волонтерів
м. Київ, пр-т В. Лобановського, 150-В Пн-Пт: 8:00-19:00 Сб-Нд: 09:00-17:00 Автономери по всій Україні! Партнерам
Рус Укр
ООО СпецЗнак

Офіційний

Виробник

Державних

Номерних Знаків

Корзина
Швидкий дзвiнок
Корзина

Меню

Mobile menu icon
pozivnij.jpg

Виготовлення номерів для ЗСУ та волонтерів

04.07.2023 09:29

Номерні знаки користуються популярністю не лише серед цивільних, але і військовослужбовців ЗСУ та волонтерів. Номер з позивним дозволяє підкреслити унікальні особливості транспортного засобу або повідомити цікаву інформацію про його власника, тобто підвищити пізнаваність автомобільної чи спеціальної техніки. Окрім цього, унікальний автономер може стати оригінальним подарунком до дня народження або іншої урочистої події.


Технологія виробництва військових автознаків не відрізняється від порядку виготовлення звичайних номерів. Зокрема, застосовується тиснення та стандартні набори шрифтів. Автономери можуть містити не тільки букви та цифри, але й графічні зображення. З міркувань безпеки та маскування чорні номери з білими символами для ЗСУ не містять світловідбиваючого фону, що є надзвичайно важливим при користуванні транспортним засобом у зоні бойових дій.


Номери для волонтерів та військових за бажанням власника можуть містити будь-які символи, а терміни їх виготовлення співпадають з термінами для звичайних автомобільних знаків і не перевищують кількох хвилин. Бажано звернути увагу на деякі особливості номерів з позивними:

·                   максимальна кількість символів обмежена габаритами автомобільного знаку;

·          текст для номеру та його розміри можна повідомити при оформленні замовлення по телефону або надіслати зображення через месенджер чи електронну пошту;

·                   для нанесення складних зображень потрібно додати до замовлення графічний файл достатньої якості (роздільної здатності);

·                   для виготовлення сувенірних номерів не потрібно надавати посвідчення водія і документи на транспортний засіб. 


Необхідно зауважити, що цей номер вважається сувенірним. Його відсутність у технічному паспорті транспортного засобу означає, що автознак не є повноцінною заміною офіційного номеру.

Поділитися:

Повернутися назад

Акції!