Вимоги до перереєстрації транспортних засобів після встановлення ГБО
м. Київ, пр-т В. Лобановського, 150-В Пн-Пт: 8:00-19:00 Сб-Нд: 09:00-17:00 Автономери по всій Україні! Партнерам
Рус Укр
ООО СпецЗнак

Офіційний

Виробник

Державних

Номерних Знаків

Корзина
Швидкий дзвiнок
Корзина

Меню

Mobile menu icon
gbo-na-sajt2-400x275.jpg

Вимоги до перереєстрації транспортних засобів після встановлення ГБО

09.10.2023 10:11

Подорожчання дизельного палива та бензину змушує власників автотранспорту розглядати можливість переходу на альтернативні види палива, найпопулярнішим з яких є газ. Відповідно, у країні зростає попит на послуги встановлення газобалонного обладнання (ГБО).

Терміни

З початку 2023 року було здійснено перереєстрацію понад 28 тисяч автівок, обладнаних ГБО. Необхідно пам’ятати, що перереєстрація транспортного засобу у сервісному центрі МВС виконується не пізніше ніж на десятий день після встановлення ГБО. Отримання талону попереднього запису здійснюється на сайті Головного сервісного центру МВС за допомогою послуги Е-ЗАПИС або у терміналі СЦ МВС.

Пакет документів

Для того, щоб розпочати процедуру перереєстрації автомобіля, на якому було встановлено ГБО, потрібно надати наступні документи:

·                   посвідчення особи (паспорт);

·                   ІПН;

·                   два свідоцтва (про погодження газобалонних конструкцій і реєстрацію транспортного засобу);

·                   сертифікат відповідності;

·                   акт приймання-передачі автомобіля.

Процедура завершується видачою власнику нового свідоцтва про реєстрацію ТЗ із записом, який підтверджує встановлення ГБО. Що стосується експертного дослідження, то воно, як і раніше, залишається необов’язковим, тому наявність авто для перереєстрації не вимагається. При виникненні потреби у виготовленні недорогих автомобільних номерів ви завжди можете звернутися до фахівців нашої компанії «Спецзнак», які опрацюють вашу заявку протягом кількох хвилин і відправлять готові автономери державного зразка по Києву та Україні.

Поділитися:

Повернутися назад

Акції!