м. Київ, пр-т В. Лобановського, 150-В Пн-Пт: 8:00-18:00 Сб-Нд: 09:00-17:00 Автономери по всій Україні! Партнерам
Рус Укр
ООО СпецЗнак

Офіційний

Виробник

Державних

Номерних Знаків

Корзина
Швидкий дзвiнок
Корзина

Наш резервний номер телефону +38 067 434 35 87 на випадок зникнення зв'яку. Ми працюємо навіть при відключенні електроенергії ⚡!

Меню

Mobile menu icon
inostannyenomera

Відновлення зарубіжних номерів

15.02.2021 12:30

Якщо у вас викрали зарубіжний автомобільний номер (мото номер) або ж ви його втратили іншим способом. Вам безумовно потрібно виготовити дублікат номерного знака.


Складність в тому, що оригінал європейського номера на транспортний засіб (автомобіль або мотоцикл) може бути виготовлений виключно в самій державі, в якій цей автономер і видавався.

 

Компанія «Спецзнак» може виготовити сувенірний варіант іноземного номерного знака на автомобіль або мотоцикл, оригінал якого був випущений в будь-якій державі пострадянського простору або в європейській країні.


Ми виконуємо дублікати номерів на транспортні засоби: Естонії, Латвії, Литви, Білорусі, Молдови, Грузії, Польщі, Чехії, Словаччини, Угорщини, Румунії, Болгарії, Словенії, Хорватії, Сербії, Македонії, Чорногорії, Албанії, Австрії, Великобританії, Франції, Голландії, Бельгії, Ісландії, Португалії, Норвегії, Швеції, Фінляндії, Німеччини, Люксембургу, і т.п.


Тривалість виготовлення дубліката європейського номера не перевищує 10 хвилин.


Виготовлений компанією «Спецзнак» сувенірний іноземний номер з алюмінію встановленого розміру 510х112 мм, зверху він вкритий світловідбиваючої плівкою, а символи на ньому видавлені. Як це і повинно бути на номерах, які виготовляються від імені держави.


 Величина Єврономера, призначеного для мотоцикла, 220х174 мм.


 У США випускаються квадратні номери, розмір яких 305х155 мм.


Якщо вам потрібен дублікат закордонного номера для використання на території України, можете придбати комплект. В цьому випадку у вас не виникне проблем, якщо оригінальні номери у вас викрадуть, зокрема вам не загрожуватиме штраф.


Виробництво і доставка номерних знаків виконуються швидко, вартість автономерів доступна. При їх покупці ви можете бути впевнені, що вони прослужать вам протягом тривалого часу, зберігши свій зовнішній вигляд.

Поділитися:

Повернутися назад

Акції!

Американські номери - найкраща пропозиція!

Американські номери за супер ціною тільки до 15 квітня 2022 року!

читати далі

Поділитися:

Вигідна пропозиція для Вас!

Акційна пропозиція на номерні знаки триватиме до 15 квітня 2022 року. Поспішайте, кількість товару обмежена!

читати далі

Поділитися:

СПЕЦІАЛЬНА ПРОПОЗИЦІЯ на номери для електромобілів

Акція триватиме до 15 квітня 2022 року. Поспішайте, кількість товару обмежена!

читати далі

Поділитися: