Забронювати номерні знаки відтепер можна онлайн
м. Київ, пр-т В. Лобановського, 150-В Пн-Пт: 8:00-19:00 Сб-Нд: 09:00-17:00 Автономери по всій Україні! Партнерам
Рус Укр
ООО СпецЗнак

Офіційний

Виробник

Державних

Номерних Знаків

Корзина
Швидкий дзвiнок
Корзина

Меню

Mobile menu icon
new-62926.jpg

Забронювати номерні знаки відтепер можна онлайн

10.08.2023 07:21

З 07 серпня 2023 року сервісні центри МВС надають нову онлайн-послугу – бронювання автономеру. Щоб скористатися цим функціоналом, достатньо обрати відповідний розділ Електронних послуг у Електронному кабінеті водія.

За словами очільника Міністерства Ігоря Клименка, зазначене нововведення підтверджує, що підвищувати доступність держпослуг можна навіть під час воєнного стану. Запровадження сервісу являє собою черговий крок на шляху до запуску повноцінної послуги перереєстрації ТЗ через інтернет.

Досить поширеною є ситуація, коли власник авто прагне отримати номер не з випадковим, а заздалегідь обраним набором цифр і літер. Для подібних випадків передбачено додатковий платіж у розмірі від 360 грн. Користувачам онлайн-кабінету доступний перелік вільних автономерів для конкретного сервісного центру МВС, які можна забронювати ще до відвідання установи.

Як відбувається бронювання автомобільних номерів у режимі онлайн?

Обов’язковою умовою отримання доступу до послуги є успішна авторизація в Електронному кабінеті водія за допомогою:

·                   електронного підпису;

·                   банкінгу;

·                   інструменту «Дія.Підпис».

Далі можна обрати регіон, сервісний центр МВС, категорію транспортного засобу (мопед, мотоцикл, причіп, напівпричіп, автобус, легкове або вантажне авто) і переглянути доступні варіанти і підтвердити бронювання.

Номерний знак чекатиме нового власника протягом 10 днів у визначеному сервісному центрі МВС. Якщо цей термін минув, а замовник не звернувся для підтвердження перереєстрації ТЗ, бронювання скасовується, і номер може закріпити за собою інший користувач.

Вартість бронювання

Витрати на онлайн-бронювання, яке можна сміливо назвати євроінтеграційним сервісом, складаються з оплати за:

·                   бажану (360 грн) або визначену (4800-36000 грн) цифрову комбінацію;

·                   комісію банківської установи або платіжної системи (визначається індивідуально);

·                   кількість діб бронювання (одна доба – 10,8 грн, але не більше 10 діб);

·        номерну базу, металева спецпродукція, вартість залежить від регіону та від типу транспортного засобу (приблизно 300 грн);

·                   адміністративну послугу з реєстрації або перереєстрації ТЗ (200 грн);

·                   бланк документа, що підтверджує офіційну реєстрацію ТЗ (312 грн).

Отримання реєстраційного свідоцтва і автознаків можливе виключно у тому сервісному центрі МВС, до якого прив’язувалася бронь. При виникнення будь-яких питань можна звернутися до фахівців сервісних центрів МВС для отримання вичерпних консультацій. Також можна ознайомитися з FAQ на офіційному сайті СЦ МВС.

Якщо Вам термінового потрібно виготовити дублікат номеру або оформити іменний  номер на авто, Ви можете звернутися до нашої компанії. Для виготовлення нового автомобільного номеру знадобиться декілька хвилин і мінімальний набір документів.

Поділитися:

Повернутися назад

Акції!