Упродовж 2023 року автовласники замовили близько 16 тисяч індивідуальних номерних знаків.
м. Київ, пр-т В. Лобановського, 150-В Пн-Пт: 8:00-19:00 Сб-Нд: 09:00-17:00 Автономери по всій Україні! Партнерам
Рус Укр
ООО СпецЗнак

Офіційний

Виробник

Державних

Номерних Знаків

Корзина
Швидкий дзвiнок
Корзина

Меню

Mobile menu icon
imennye

Упродовж 2023 року автовласники замовили близько 16 тисяч індивідуальних номерних знаків.

24.01.2024 11:02

Автовласники в Україні все частіше вибирають індивідуальні номерні знаки, які стають популярними. Ці знаки є додатками до звичайних номерів державної реєстрації, і кожна комбінація є унікальною в кожному регіоні.

Протягом 2023 року було розроблено та виготовлено 15 921 комплект індивідуальних номерних знаків. Компанія СПЕЦЗНАК пропонує послуги з виготовлення дублікатів номерних знаків.

Під час замовлення індивідуальних номерних знаків у нашій компанії, ви можете отримати їх у головному офісі, розташованому у Києві, або скористатися послугою доставки на зручну адресу через відділення "Нової Пошти".

Вартість виготовлення індивідуальних номерних знаків:

2800 грн – три символи (мінімальне замовлення);

400 грн – кожний наступний (до восьми символів);

Від 1000 грн – зображення.

Напис на індивідуальних номерних знаках для автомобілів може містити від трьох до восьми символів, а для мотоциклів - від трьох до шести символів. Літер у написі повинно бути не менше двох.

Після отримання індивідуальних номерних знаків необхідно провести перереєстрацію транспортного засобу. Самовільне закріплення номерів не допускається, оскільки вони повинні бути внесені до свідоцтва про реєстрацію транспортного засобу.

Отримайте консультацію за телефоном 0 800 301 911. Більше інформації та відповіді на питання знаходяться на нашому сайті. Ми, компанія СПЕЦЗНАК, також спеціалізуємося на виготовленні дублікатів номерних знаків.

Поділитися:

Повернутися назад

Акції!